Myjnia ul. Kwiatkowskiego 90

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z nowoczesnej, samoobsługowej, myjni samochodowej czynnej 24h przez 7 dni w tygodniu przy ul. Kwiatkowskiego 90 (przy rondzie). Do Państwa dyspozycji jest 6 stanowisk. W naszych punktach dysponujemy wyspecjalizowanym personelem, który udzieli wszelkich instrukcji przy korzystaniu z myjni jak również pomoże w procesie mycia. Do Państwa dyspozycji pozostają również:

Stanowiska dla samochodów osobowych

Stanowiska dla motocykli, quadów , rowerów i motorowerów

Stanowisko do mycia busów , ciężarówek

Stanowisko do mycia busów , ciężarówek

Kompresor

4 stanowiska do odkurzania

Bezpłatny winyl do konserwacji opon (czernidło)

Bezpłatny silny środek chemiczny do mocno zabrudzonych kół (opryskiwacz)

Bezpłatny papier do wycierania szyb

Suszarka

Rozmieniarka do banknotów i bilonu

Alkomat do sprawdzenia stanu trzeźwości

Stacja gazu LPG

STACJA TANKOWANIA GAZU LPG ul. Kwiatkowskiego 90. Oferujemy Państwu najwyższej jakości auto-gaz propan-butan zapewniający doskonałe parametry umożliwiające znakomite właściwości jezdne każdego samochodu zasilanego LPG. Na stacji LPG możesz również korzystać z rabatów przy użyciu Klucza X-CARwash

Każdy posiadacz klucza podczas tankowania LPG może uzupełniać go punktami(impulsami) ,gdzie każde zatankowane 10 litrów gazu premiowane jest 1 pkt.

1 pkt to równowartość 1 zł

Kawiarenka z dostępem do Internetu

Do Państwa dyspozycji (ul. Kwiatkowiego 90) jest również kawiarenka z dostępem do Internetu, gdzie możecie Państwo napić się pysznej, świeżo mielonej kawy, lub aromatycznej herbaty. Oferujemy Państwu również szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji samochodów a także przekąski i zimne napoje. Istnieje również możliwość skorzystania z bezpłatnego dostępu do Internetu. To idealna propozycja dla osób, które przyjadą na naszą myjnię z dziećmi.

Automat serwujący świeżą, mieloną kawę, oraz możliwość zaparzenia aromatycznej herbaty

Sklep z artykułami do pielęgnacji samochodu oraz przekąskami i zimnymi napojami

Bezpłatny Internet

Terminal umożliwiający korzystanie z kart kredytowych i płatniczych