X-CARwash- nowoczesne myjnie bezdotykowe i stacje LPG

X-CARwash to nowoczesne myjnie samoobsługowe zbudowane w oparciu o sprawdzone technologie oraz najnowsze innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. To także lata doświadczeń dbania o najwyższą jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do potrzeb Klientów. Za sukcesem naszych myjni stoją nowoczesne rozwiązania technologiczne, produkowana na nasze zamówienie specjalistyczna chemia oraz sztab ludzi, którzy łączą pracę z chęcią rozwoju zawodowego wspólnie pracując na sukces naszej firmy.

Lokalizacja

Myjnie X-CARwash zlokalizowane są w Radomiu przy ul. Kwiatkowskiego 90, ul. Kieleckiej 80, Warszawskiej 96 B oraz ul. 11 Listopada 87. Prowadzimy również stacje tankowania wysokiej jakości gazu LPG – dzięki której nasi Klienci mają możliwość gratisowego korzystania z myjni, odkurzaczy i suszarki. Szczegółowy opis usług oraz wyposażenia znajdziecie Państwo na stronach dedykowanych poszczególnym punktom. Mapkę z lokalizacją naszych punktów znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.

Wiedza i rozwój

W naszych punktach korzystamy z chemii zaprojektowanej na wyłączność na potrzeby naszej firmy. Wieloletnie doświadczenia, obserwacje, rozmowy z Klientami, wnioski i spostrzeżenia pozwoliły na przygotowanie oferty produktowej „szytej na miarę” dla myjni X-CARwash. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi producentami, którzy w oparciu o zaawansowane badania laboratoryjne i  nasze doświadczenia tworzą mieszanki i formuły dostosowane ściśle do wymagań jakościowych, stawianych przez naszą firmę. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa bezpieczna i skuteczna chemia, w procesie mycia. Stała kontrola jakości oraz indywidualne podejście do potrzeb Klienta daje nam całkowitą gwarancję, że zapewniamy Państwu usługi na najwyższym, oczekiwanym poziomie.

Nowoczesne technologie

W punktach X-CARwash proces mycia i pielęgnacji opiera się na wykorzystaniu wody pozbawionej, w procesie demineralizacji i zmiękczania, wszelkich związków mineralnych oraz zastosowaniu środków myjących i konserwujących o szczególnych właściwościach. Proekologiczne rozwiązania pozwalają osiągnąć perfekcyjny efekt mycia jak również chronią nasze środowisko naturalne. Zadaniem naszej firmy jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług w komfortowych i przyjaznych warunkach. Specjalny system Sześciu Programów bardzo skrupulatnie spowoduje dokładne usunięcie zanieczyszczeń z Waszego samochodu oraz zadba o jego konserwację, aby cieszył się on blaskiem przez długi czas.

Stacje tankowania LPG

W naszych punktach oferujemy Państwu również najwyższej jakości auto-gaz propan-butan zapewniający doskonałe parametry umożliwiające znakomite właściwości jezdne każdego samochodu zasilanego LPG. Na stacji LPG można również korzystać z rabatów przy użyciu klucza X-CARwash

Społeczna odpowiedzialność biznesu

W sposób szczególny dbamy o zachowanie standardów prowadzenia polityki społecznej odpowiedzialności biznesu. Z własnej inicjatywy aktywnie uczestniczymy w życiu lokalnych społeczności, wspieramy ogólnopolskie inicjatywy, mające na celu dbanie o dobro człowieka. Od kilku lat wspieramy Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” oraz pomagamy w rozwoju lokalnego sportu, poprzez finansowe wsparcie udzielane lokalnym związkom sportowym.