Darmowe ramki i naklejki

W naszych punktach Klienci mogą liczyć na otrzymanie bezpłatnych ramek i naklejek z logo X-CARwash. Warunkiem ich otrzymania jest montaż na miejscu. Pomocą przy montażu służą nasi pracownicy.

Konkursy z nagrodami i promocje

Dla naszych Klientów regularnie organizujemy specjalne promocje oraz konkursy z nagrodami. Zachęcamy do śledzenia naszej strony na Facebooku oraz naszej strony internetowej, na których na bieżąco piszemy o naszych promocjach i konkursach.

Informacje o promocjach SMSem

Aktywuj usługę X-CARwash POWIADOMIENIA SMS i otrzymuj bezpłatne informacje smsem o promocjach w naszych punktach!

W celu aktywacji usługi należy wysłać sms o treści AKTYWACJA na numer 883 630 630 (opłata jednorazowa wg standardowych stawek operatora).

Otrzymywane przez Ciebie smsy są całkowicie bezpłatne

W każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji z powiadomień. W celu wyłączenia usługi należy wysłać sms o treści REZYGNACJA na numer 883 630 630 (opłata jednorazowa wg standardowych stawek operatora)

Aktywując usługę wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.VII.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883) dla celów marketingu bezpośredniego realizowanego przez naszą firmę.