Technologia mycia

Instruktaż wideo

 • 1 PROGRAM: OPRYSK WSTĘPNY

  Jest to wstępny oprysk specjalnym środkiem chemicznym przy użyciu zmiękczonej, zdemineralizowanej wody pod niskim ciśnieniem. Pomaga on zmiękczać silne zanieczyszczenia tj. naloty z klocków hamulcowych czy zabrudzeń przedniej części samochodu spowodowanych przez owady. Przygotowuje on również do mycia bezdotykowego.

 • 2 PROGRAM: MYCIE ZASADNICZE

  Jest to mycie bezdotykowe pod wysokim ciśnieniem 100 bar gorącą zmiękczoną wodą i mikroproszkiem o PH neutralnym dla lakieru . Zastosowanie wysokiej temperatury i specjalistycznych środków chemicznych powoduje rozpuszczanie tłustych plam i uciążliwych nalotów. Mikroproszek w połączeniu ze zmiękczona wodą pracują jak tysiące „gąbeczek” gwarantując znakomity efekt mycia pojazdu.

  -Wskazane jest wcześniejsze namoczenie całego samochodu (program 1)
  -Zalecana odległość pistoletu od karoserii to ok. 5 cm

 • 3 PROGRAM: SZCZOTKA–SUPER PIANA

  Jest to mycie miękką i delikatną szczotką wykonaną w najnowocześniejszej technologii z użyciem najwyższej jakości polimerów.przy użyciu gorącej zmiękczonej i filtrowanej wody z pianą aktywną . Program służy do domywania miejsc szczególnie zabrudzonych i ma zastosowanie w przypadku mocno uciążliwych zanieczyszczeń

  -może być pomijany w ogólnym procesie mycia gdy intensywność zanieczyszczeń nie wymaga dodatkowej ingerencji

 • 4 PROGRAM: SPŁUKIWANIE

  Jest to spłukiwanie pozostałości zanieczyszczeń chemii po myciu bezdotykowym zimną wodą pod ciśnieniem 100 bar zalecana odległość pistoletu od spłukiwanej powierzchni – ok. 30 cm

 • 5 PROGRAM: WOSKOWANIE

  Jest to program do woskowania poprzez nanoszenie cienkiej warstwy najnowszej generacji syntetycznego wosku polimerowego przy pomocy zmiękczonej zdemineralizowanej wody co nabłyszcza, konserwuje i perfekcyjnie zabezpiecza karoserie . Dodatkowo poprawia efektywność pracy wycieraczek samochodowych podczas opadów deszczu i powoduje łatwe spływanie wody z lakieru oraz pomaga łatwiej usuwać brud przy następnym myciu. Trwała powłoka nanowoskowa zabezpiecza lakier przed negatywnym wpływem środowiska, blaknięciem lakieru i promieniowaniem UV.

  -zalecana odległość od karoserii to ok. 50cm

 • 6 PROGRAM: OSUSZANIE / NABŁYSZCZANIE

  Jest to program służący do osuszania ,nabłyszczania i pielęgnacji nadwozia wodą zmiękczoną i zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy gwarantuje efekt bez plam i zacieków. Precyzyjnie dozowany nabłyszczacz z osuszaczem powoduje zaskakujący efekt połysku z wodą natychmiast spływającą z karoserii. W efekcie uzyskujemy karoserie pojazdu czystą, wybłyszczoną i zabezpieczoną przed negatywnym działaniem zanieczyszczenia środowiska. Jest on niezbędny jeżeli chcemy uzyskać lśniący samochód bez wcześniejszego wycierania go do sucha.

  -zalecana odległość od karoserii to ok. 50 cm